ADC Kielce - remonty i wykończenia

Firma ADC Kielce świadczy profesjonalne usługi remonoto-budowlane w rozsądnym przedziale cenowym. Dysponujemy bardzo dobrym zapleczem technicznym oraz solidnymi fachowcami, co zapewnia wysoki poziom usług.

Dzięki naszemu doświadczeniu, zdobytej wiedzy oraz znajomości trendów i technologii, jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo wymagające zlecenia remontowe. Świadczymy usługi na wysokim poziomie i zapewniamy spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Do wykonywanych prac używamy materiałów powierzonych przez klienta lub własnych, sprawdzonych ( nie musimy uzywać tych z najwyższej półki, ale z doświadczenia wiemy, iż nie warto oszczędzać na materiałach ).
Stawiamy na dokładne i terminowe wykonywanie powierzonych nam zadań. Jesteśmy solidną i profesjonalną ekipą remontowo-budowlaną, która kompleksowo zajmie się Państwa remontem. Służymy radami oraz pomocą na każdym etapie prac.

Wykonujemy kompleksowe wykończenia i remonty mieszkań oraz domów. Podejmujemy się także mniejszych zleceń, jeśli pozwala nam na to czas.

Wycena zleceń remontów i wykończeń jest darmowa i niezobowiązująca.

Chcesz "na żywo" zobaczyć jak pracujemy? zapraszamy na nasze aktualnie realizowane remonty.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

usługi remnotowe kielce